Remont muru cmentarza żydowskiego w Lubaczowie
Aktualności drukuj
Mateusz Kubiszyn brązowym medalistą Pucharu Świata w kickboxingu
09-03-2015 09:45

Lubaczowianin Mateusz Kubiszyn - zawodnik KSW Sokół Jarosław występujący w Kadrze Narodowej Polski, wywalczył brązowy medal w kickboxingu na Pucharze Świata w formule full contact. Był to pierwszy występ Mateusza w sezonie 2015, kolejnym sprawdzianem będą kwietniowe Mistrzostwa Polski, które odbędą się w Poznaniu.

Piętnaście medali wywalczyli polscy kickboxerzy w Pucharze Świata w formule full contact w Dublinie. Podopieczni trenera Radosława Laskowskiego uzyskali pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej zdobywając pięć złotych, srebrny i dziewięć brązowych medali.

Na turnieju „Internationa Irish Open 2015″ Mateusz Kubiszyn walczył w kategorii -86 kg. Lubaczowianin ostatecznie stanął na trzecim stopniu podium i tym samym zdobył brązowy medal. Turniej w Dublinie był pierwszym poważnym sprawdzianem Kubiszyna w bieżącym roku, teraz przed zawodnikiem jarosławskiego ostatni etap przygotowań do Mistrzostw Polski, które odbędą się w kwietniu w Poznaniu.

Gratulujemy Mateuszowi i życzymy kolejnych sukcesów!

źródło: Jacek Bronowski (trener KSW Sokół Jarosław), elubaczow.com